n s u n
شرکت‌های همکار

شرکت روش‌ساز هوشمند

روش‌ساز هوشمند یک شرکت مبتنی بر خلاقیت و نوآوری است.

فعّالیت‌های این مؤسسه در زمینه‌های زیر تمرکز یافته‌است:
   > توسعه‌ی آموزش از طریق اینترنت
   > تجزیه و تحلیل، طرّاحی و پیاده‌سازی سیستم‌های اطلاعاتی
   > اجرای سیستم‌های مبتنی بر وب
   > ‌ارائه‌ی خدمات مشاوره در زمینه‌ی استفاده‌ی بهینه از فن‌‌آوری اطلاعات
   > اجرای بسترهای توسعه‌ی خدمات مختلف از طریق اینترنت ادامه ...


شرکت خبری فناوری اطلاعات برسام

پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام با هدف توسعه راهکارهای خلاقانه و اثر‌بخش تبلیغی برای صنعت فناوری اطلاعات به صورت هدفمند در جامعه و ترویج فرهنگ نوین تبلیغات و اطلاع‌رسانی با طیف گسترده مدیای اینترنتی، پرتالهای خبری، وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌ها، ایمیل و پیامک، به‌عنوان مشاوری صدیق و مجری کاردان فعالیت خود را از ابتدای سال 1389 آغاز نموده است. ادامه ...


شرکت صنعت سامانه فردا

شرکت صنعت سامانه فردا در سال 1381 به صورت مسئولیت محدود به ثبت رسید و فعالیت جدی خود را از سال 1382آغاز کرد. شرکت صنعت سامانه فردا در پی گسترش فعالیت های خود، در سال 1385 به سهامی خاص تبدیل شد. موسسین شرکت هر یک دارای تجربه چندین سال همکاری با مراکز پژوهشی وطراحی-مهندسی درسطوح کارشناسی،مدیریت پروژهومدیریت گروه های پژوهشی بوده و این تجربه درکنار به کارگیری نیروهای نخبه و روزآمد، هسته قدرتمندی را تشکیل داده که با تلاش یکایک اعضا در مسیر رشد و تکامل روزافزون گام برداشته است.
ادامه ...


مرکز فناوری‌ اطلاعات‌ و‌ ارتباطات پیشرفته دانشگاه شریف

مرکزتحقیقاتی فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف که گسترده‌ترین و پیشروترین مرکز ICT در جمهوری اسلامی ایران می‌باشد دارای شش گروه تحقیقاتی در زمینه‌های مهندسی نرم‌افزار، نرم افزارهای سازمانی، سیستم‌های چند رسانه‌ای، شبکه­ های پیشرفته رایانه‌ای و محصولات و محتواهای ارزش افزوده تلفن ­های همراه و نیز سلامت الکترونیکی می­باشد.

در کلاس جهانی، AICTC دارای کارشناسان خبره و مجرب در زمینه­ های تحقیق، تولید و متمرکزسازی تکنولوژی­های پیشرو در آمریکای شمالی و اروپا می­باشد. مرکزتحقیقاتی فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف دارای ٨٠ عضو فنی و ١٢ شرکت خصوصی همکار است.
ادامه ...